Hlavní navigace

 Nymgo 5.22.4

Aktualizace programu
5. 9. 2013
Antivirová kontrola
23. 1. 2020 4:38
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
327×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Levné telefonování z vašeho počítače

Nymgo je komunikační program fungující na bázi protokolu VoIp (Voice over Internet Protocol). Jde o moderní službu, která využívá pro volání datových přenosů, přičemž volající nepoznají rozdíl, protože volání probíhá naprosto standardně.

Při objednání telefonování prostřednictvím služby Nymgo si vyberete klasický balíček služeb podle vašich potřeb jako u běžného telefonního operátora. Výrobce kromě desktopové aplikace nabízí i aplikace pro mobilní telefony, takže můžete používat tento způsob telefonování i ve vašem mobilu.

Aplikace Nymgo vám umožní zavolat na běžný telefon pomocí vašeho počítače a připojení k internetu. Stačí jen použít tuto aplikaci, vytočit číslo a za chvíli budete spojeni. Nastavení aplikace umožňuje změnit vstupní nebo výstupní zařízení, pokud chcete použít pro telefonování určitý hardware, například mikrofon se sluchátky apod.

Mapa v aplikaci zobrazuje umístění telefonního čísla, které právě voláte, a nabízí možnost zkontrolovat předvolbu pro každou zemi a zobrazit náklady volání. Uživatel má samozřejmě možnost uložit své kontakty do telefonního seznamu pro další volání.

Nymgo je schopný také zaznamenat hovor a uložit ho pro pozdější přehrání. Pro uložení používá soubor WAV, který zachovává kvalitu zvuku a je kompatibilní téměř se všemi audio přehrávači.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o Nymgo

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty