RSS export

Zpět na: PC > Komunikace > Telefonie > Nymgo

Nymgo


Stáhnout
Verze 5.22.4 - 15,4 MB

Celkové hodnocení
 z 5 z 5 z 5 z 5 z 5(bez hlasů)


Levné telefonování z vašeho počítače

Nymgo je komunikační program fungující na bázi protokolu VoIp (Voice over Internet Protocol). Jde o moderní službu, která využívá pro volání datových přenosů, přičemž volající nepoznají rozdíl, protože volání probíhá naprosto standardně.

Při objednání telefonování prostřednictvím služby Nymgo si vyberete klasický balíček služeb podle vašich potřeb jako u běžného telefonního operátora. Výrobce kromě desktopové aplikace nabízí i aplikace pro mobilní telefony, takže můžete používat tento způsob telefonování i ve vašem mobilu.

Aplikace Nymgo vám umožní zavolat na běžný telefon pomocí vašeho počítače a připojení k internetu. Stačí jen použít tuto aplikaci, vytočit číslo a za chvíli budete spojeni. Nastavení aplikace umožňuje změnit vstupní nebo výstupní zařízení, pokud chcete použít pro telefonování určitý hardware, například mikrofon se sluchátky apod.

Mapa v aplikaci zobrazuje umístění telefonního čísla, které právě voláte, a nabízí možnost zkontrolovat předvolbu pro každou zemi a zobrazit náklady volání. Uživatel má samozřejmě možnost uložit své kontakty do telefonního seznamu pro další volání.

Nymgo je schopný také zaznamenat hovor a uložit ho pro pozdější přehrání. Pro uložení používá soubor WAV, který zachovává kvalitu zvuku a je kompatibilní téměř se všemi audio přehrávači.


Celkové hodnocení

0
0
 z 5 z 5 z 5 z 5 z 5(bez hlasů)


Sdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 5.22.4 - 15,4 MB

Souhrnné informace o Nymgo

Licence:
Freeware
Autor:
Splendor Telecom
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.nymgo.com
Velikost souboru:
15,4 MB
Operační systém:
Windows 2000/XP/Vista/Vista 64bit/XP 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Staženo:
311x celkem
2x tento týden
Poslední aktualizace:
5. září 2013
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.