RSS export

Zpět na: PC > Komunikace > Mobilní telefony > Sunnysoft InterWrite

Sunnysoft InterWrite


Celkové hodnocení
4 z 54 z 54 z 54 z 54 z 5(3 hlasy)


česky

Od české klávesnice po kompletní lokalizaci PDA

Řada produktů Sunnysoft InterWrite přináší hned několik řešení pro kompletní počeštění vašeho PDA.

Sunnysoft InterWrite Small je oblíbená softwarová klávesnice, která dokáže vkládat specifické znaky více než 50 jazyků (samozřejmě českou diakritiku). Dostane se vám příjemného a intuitivního prostředí, ovladače pro hardwarovou klávesnici, klávesy pro print-screen a řady dalších šikovných funkcí.

Sunnysoft InterWrite Fullscreen je plně integrovanou fullscreenovou klávesnicí (zobrazení v režimu celé obrazovky), která změní váš názor na zadávání znaků do PDA. Klávesnice zásadně usnadňuje a zrychluje psaní e-mailů, SMS nebo záznamů do kalendáře. Veškerá nastavení lze navíc kdykoliv přizpůsobit vašim potřebám. InterWrite Fullscreen podporuje rozložení kláves pro více než 50 národních jazyků (psaní s diakritikou, apod.). Uživatelé ocení atraktivní vzhled a podporu hardwarové klávesnice. Samozřejmostí je klávesa pro snímání obrazovky a řada dalších funkcí.

Sunnysoft InterWrite Standard s sebou kromě softwarové klávesnice známe z verze Small přináší i lokalizaci systému Microsoft Windows Mobile. V češtině tak budete mít jednak systémové aplikace jako je Word Mobile, Excel Mobile apod., ale také nápovědu, bitmapy, šablony... Verze Standard podporuje integraci Fullscreen klávesnice.

Sunnysoft InterWrite Pro je kompletní lokalizací vašeho přístroje s Microsoft Windows Mobile 6. InterWrite Pro nelokalizuje jen standardní systémové součásti. Do češtiny se přeloží také specifické součásti vašeho konkrétního zařízení. Každý přístroj má tedy svou individuální verzi šitou přesně na míru. Správnou instalaci si tedy vyberte v sekci download na našich webových stránkách výrobce. Verze Pro samozřejmě podporuje integraci Fullscreen klávesnice.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Souhrnné informace o Sunnysoft InterWrite

Licence:
Demo
Omezení:
plně funkční verze s časovým omezením
Autor:
Sunnysoft, s. r. o.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.sunnysoft.cz
Velikost souboru:
9,7 MB
Operační systém:
Windows Mobile 5.0/Mobile 6.0/Mobile 2003
Staženo:
11316x celkem
0x tento týden
Poslední aktualizace:
25. března 2008
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.