Hlavní navigace

ALARMswitch 1.2.0

Aktualizace programu
12. 9. 2007
Antivirová kontrola
10. 5. 2020 4:50
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
1 112×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Softwarové bezpečnostní tlačítko
ALARMswitch slouží k nenápadnému "volání o pomoc" v případě ohrožení. Je to tedy přesně ten typ softwaru, u kterého doufáte, že jej nikdy nebudete potřebovat, nicméně když už jej bude potřeba, jste za něj opravdu rádi. Rozhraní programu sestává z jediného okna, v němž při prvním spuštění nadefinujete identifikační údaje (ověření těchto údajů probíhá automaticky každých 60dní), a pak už stačí nechat jej minimalizovaně spuštěný.

Při stisknutí klávesové zkratky Ctrl+Alt+Shift+F12 program skrytě odešle zprávu všem uživatelům v místní síti a nebo ve vámi nadefinované skupině. Těm se zobrazí nepřehlédnutelné hlášení "Žádost o pomoc" doprovázená zvukovým efektem včetně identifikačních údajů, osoby, jenž poplach vyvolala.

Technický popis:
Aplikace komunikuje síťovým UDP broadcastem, je tedy určena pro použití v rámci jednoho subnetu. Zapracována je též detekce aktivního firewallu (XP) včetně automatického povolení komunikace.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o ALARMswitch

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty