Hlavní navigace

AuditPro 5.0

Aktualizace programu
8. 1. 2009
Antivirová kontrola
21. 5. 2020 4:45
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
5 091×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Softwarový audit a aktivní správa sw licencí

Pro rozhodování o investicích do výpočetní techniky potřebujete o Vašich počítačích vědět opravdu vše. Počínaje jejich vybavením až po reálné údaje o jejich skutečném využití. Bez těchto informací není možné jakkoliv řídit oblast IT investic ani podporovat aplikace či jejich uživatele. Ignorováním těchto skutečností je firma navíc vystavena akutnímu nebezpečí postihu pro nelegální provozování počítačových programů. Tady všude je AuditPro nepostradatelným pomocníkem.

Nasazení AuditPro Vám umožní:

  • Přenést odpovědnost za instalovaný software na uživatele počítačů
  • Přesně vědět, kdo jaký software ke své práci skutečně používá (nejen to co má instalováno na svém disku pro případ, že by to chtěl někdy použít) a na základě těchto informací účinně optimalizovat své licenční hospodářství.
  • Zamezit provozování nelegálního software a ušetřit si obavy z porušování autorských práv ve vaší firmě.
  • Nastavit procesy správy softwarových licencí ve Vaší firmě.
  • Šetřit finanční prostředky při nákupu softwarových licencí a hardwarového vybavení.
  • Zamezit nežádoucím aktivitám uživatelů (například hraní her v pracovní době, zneužívání firemního internetu, ukládání soukromých fotografií, hudebních nahrávek apod., které pouze zahlcují síť, zabírají místo na discích firemních počítačů a odvádějí pozornost od pracovních úkolů).
  • Vyřešit vládní nařízení č.624/2001 o používání legálního software ve státní správě
  • Jednoduše zavést trvalou evidenci počítačů, software, licencí, instalací, majetku a udržovat ji aktuální.

Rozšiřující moduly AuditPro umožňují firmám zvládnout i další související agendy na stejně profesionální úrovni.

Modul Správa Majetku přehledně zaeviduje a dále sleduje umístění a pohyb veškerého majetku firem, včetně budov, vybavení kanceláří, počítačových periférií, mobilních telefonů, apod.

Monitor Využití Počítačů zjistí kdo, kdy a jaké programy spouští na svém počítači, jak využívá procesor, paměť či síťovou kartu svého počítače a desítky dalších užitečných informací, které umožní optimálně plánovat investice do IT.

Modul Čárové Kódy zajistí spolupráci s nejrozšířenějším způsobem evidence pomocí čárových kódů. S PDA a čtečkou čárových kódů budete navíc inventury provádět snadněji než kdykoliv dříve.

SMS Connector zajistí ve větších sítích na MS platformách dokonalé propojení auditovacího systému s MS SMS Serverem.

Modul Data na Oracle zpřístupní práci s AuditPro nad Oraclovskými databázemi.

Modul HelpDesk umožní řešení uživatelských požadavků s kompletní informační podporou o jejich IT a uživatelském chování.

AuditPro umožňuje ve velmi krátké době zavést efektivní správu software, hardware i veškerého ostatního majetku tak, aby probíhala s minimálním úsilím a maximálně šetřila prostředky firem.

O kvalitě systému svědčí řada mezinárodních certifikací i ocenění. Plná síťová verze pro 5 PC je poskytována zdarma. Součástí programu je průvodce, který Vám pomůže při zpracování první inventarizace softwaru i hardwaru.

Pro správnou funkci AuditPro je třeba mít instalován databázový server MS SQL 7.0/2000/2005 nebo MSDE, případně Oracle 8.1 a vyšší (více informací na stránkách výrobce).

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o AuditPro

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty