RSS export

Zpět na: PC > Internet a sítě > Download manažery > FileHound

FileHound


Celkové hodnocení
 z 5 z 5 z 5 z 5 z 5(bez hlasů)


Vyspělý manažer downloadů s mnoha funkcemi zdarma

FileHound je malý, rychlý a velice výkonný download manažer, který učiní vaše stahování webů a souborů z FTP snazší, bezpečnější a hlavně efektivnější. I přes bohatost svých funkcí se FileHound jednoduše ovládá, přispívá tomu také plná podpora funkce drag-n-drop.

Mezi standardní funkce patří obnovení přerušeného stahování, možnost stahovat několik souborů najednou, ovládání fronty programů ke stažení, pausa apod.

Zajímavou funkcí je možnost omezit šířku pásma využívaného programem, což ocení zejména modemisti, kterým stahování neukrojí celou linku. Program totiž můžete nastavit např. na 50 %. Stahování bude sice pomalejší, ale souběžně můžete číst poštu nebo prohlížet www stránky. Další užitečnou funkcí je sledování clipboardu a automatické zjišťování přítomnosti URL adresy ve schránce. Všechny tyto linky jsou ukládány do speciálního seznamu odkud může být na vaše přání spuštěn download. Ten lze spustit také pouhým přetažením linky do programu. Program dále umožňuje spolupráci s antivirovými programy a podporuje stahování přes proxy server nebo firewall.

Kromě toho má program spoustu dalších funkcí pro pokročilejší uživatele jako např. extrakce URL adres z www stránek, monitoring downloadu, uložení přihlašovacích údajů pro každý server a další. Nechybí ani podpora zvuku a některé jiné vlastnosti (tlačítko "dobrou noc", ...)

Program stojí v registrované verzi 15 dolarů. Jedná se však o trochu originální formu sharewaru, která není ani v neregistrované verzi nijak omezena a je tedy plně funkční.


Celkové hodnocení

0
0
 z 5 z 5 z 5 z 5 z 5(bez hlasů)


Sdílet s přáteli


Souhrnné informace o FileHound

Licence:
Shareware
Autor:
Albino Frog Software, Inc.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.allabout.com
Velikost souboru:
300,0 kB
Operační systém:
Windows 95/98/NT/2000
Staženo:
7534x celkem
0x tento týden
Poslední aktualizace:
24. července 2001
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.