Hlavní navigace

FileHound 1.3 beta

Aktualizace programu
24. 7. 2001
Antivirová kontrola
21. 5. 2020 3:33
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
7 541×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Vyspělý manažer downloadů s mnoha funkcemi zdarma
FileHound je malý, rychlý a velice výkonný download manažer, který učiní vaše stahování webů a souborů z FTP snazší, bezpečnější a hlavně efektivnější. I přes bohatost svých funkcí se FileHound jednoduše ovládá, přispívá tomu také plná podpora funkce drag-n-drop.

Mezi standardní funkce patří obnovení přerušeného stahování, možnost stahovat několik souborů najednou, ovládání fronty programů ke stažení, pausa apod.

Zajímavou funkcí je možnost omezit šířku pásma využívaného programem, což ocení zejména modemisti, kterým stahování neukrojí celou linku. Program totiž můžete nastavit např. na 50 %. Stahování bude sice pomalejší, ale souběžně můžete číst poštu nebo prohlížet www stránky. Další užitečnou funkcí je sledování clipboardu a automatické zjišťování přítomnosti URL adresy ve schránce. Všechny tyto linky jsou ukládány do speciálního seznamu odkud může být na vaše přání spuštěn download. Ten lze spustit také pouhým přetažením linky do programu. Program dále umožňuje spolupráci s antivirovými programy a podporuje stahování přes proxy server nebo firewall.

Kromě toho má program spoustu dalších funkcí pro pokročilejší uživatele jako např. extrakce URL adres z www stránek, monitoring downloadu, uložení přihlašovacích údajů pro každý server a další. Nechybí ani podpora zvuku a některé jiné vlastnosti (tlačítko "dobrou noc", ...)

Program stojí v registrované verzi 15 dolarů. Jedná se však o trochu originální formu sharewaru, která není ani v neregistrované verzi nijak omezena a je tedy plně funkční.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o FileHound

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty