Hlavní navigace

ChrisPC Free VideoTube Downloader 11.13.04

Aktualizace programu
4. 1. 2020
Antivirová kontrola
5. 1. 2020 20:20
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
5 341×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Stahování videí z různých video serverů

ChrisPC Free YouTube Downloader je praktická aplikace, která je určená ke stahování videí z internetu a jejich uložení do počítače v různých formátech podle potřeby. Pomocí aplikace může stáhnout videa z různých internetových serverů jako YouTube, Dailymotion, Metacafe, Vimeo, Flickr, Veoh a mnoha dalších.

ChrisPC Free YouTube Downloader dokáže provádět více stahování najednou. URL videí jsou analyzovány a program zobrazí název videa spolu s malým náhledem. Aplikace nabízí uložit videa ve formátech jako 3GP, FLV, WebM nebo MP4. Video lze uložit v různých kvalitách včetně high-definition, tedy za předpokladu, že zvolená možnost je k dispozici u vstupního videa.

Kromě toho aplikace zahrnuje konverzní nástroj, který můžete použít pro konverzi stažených videí do různých typů souborů kompatibilních s mobilními zařízeními jako jsou iPady, iPody, iPhone nebo jinými mobilními zařízeními. Případně můžete také extrahovat audio stopu ze vstupního videa a uložit ji do počítače ve formátu MP3 nebo AC3.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
4

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o ChrisPC Free VideoTube Downloader

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty