RSS export

Zpět na: PC > Hry a zábava > Adventury a RPG hry > Maestro - Hudba smrti

Maestro - Hudba smrti


Stáhnout
Verze 1 - 444,8 MB

Celkové hodnocení
4.8 z 54.8 z 54.8 z 54.8 z 54.8 z 5(4 hlasy)


česky

Hra plná mystiky a napětí

Jsou toho plné noviny. V jednom malém městečku nedaleko Paříže již spoustu dní řádí podivná nákaza. Vyžádala stovky lidských životů. Ti, kteří měli to štěstí a přežili, shodně tvrdili, že nejdříve uslyšeli z dálky nějakou podmanivou hudbu. A pak to přišlo! V mžiku lidé zestárli o desítky let. Z minuty na minutu se muži, ženy i děti proměnili ve svraštělé starce s šedinami a propadli smrti. Čirá hrůza.

Není dne, aby si tato nákaza nenašla nějakou další oběť. Došlo to dokonce tak daleko, že na celou oblast je uvalena karanténa. Mně, jakožto vrchnímu inspektorovi pařížské policie, přišel povolávací rozkaz. Měl jsem se vydat na ono místo a přijít záhadě na kloub. Už první výslechy přeživších obyvatel potvrdily mou domněnku. Nyní jsem si zcela jistý, že se nejedná o žádnou běžnou nemoc či zhoubnou infekci. Dle mého názoru za vším stojí člověk z masa a kostí. Někdo, kdo nejspíše dokáže zkomponovat hudbu smrti! Zní to šíleně, ale lepší vysvětlení mě nenapadá. Vím jen jedno. Musím tu vraždící bytost najít dříve, než její ďábelská melodie usmrtí někoho dalšího!

Ponořte se do pátrání uprostřed tajuplné Francie. Vydejte se na strašidelnou pouť a zjistěte, kdo zde zahubil tolik nevinných obyvatel!


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 1 - 444,8 MB

Souhrnné informace o Maestro - Hudba smrti

Licence:
Demo
Omezení:
60 minut
Autor:
Špidla Data Processing, s.r.o.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://spidla.cz
Velikost souboru:
444,8 MB
Operační systém:
Windows XP/Vista/7/8
Staženo:
2493x celkem
0x tento týden
Poslední aktualizace:
1. července 2012
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.