RSS export


Mini-recenze Ashampoo Snap


Celkové hodnocení
4.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 54.5 z 5(11 hlasů)


Nalezeno: 4 mini-recenzí (zobrazujeme 1 - 4)
 • 30. listopadu 2018
  Postavička uživateleHodnocení: 2 z 5
  Shrnutí: NEBRAT

  Pro: SW se dal sehnat i ve free full verzi (Ashampoo 2017, 2018, Snap 6 atd) a pro většinu použití stačil. Byla nutná jen registrace a vlastní aktivační kód.

  Proti: Změna však nastala nenápadně v roce 2018, kdy se najednou do nasnímaných obrázků začaly přimíchávat prvky, které uživatel běžně neche - kurzor myši (který musí být ve snímané ploše aby se snapshot načetl), dále rámeček a stín a možná i další prvky.

  Ty sice v editaci SW jdou zdánlivě vypnout, ale ono to hlásí "je tu nová verze, pokud chceš tyto a další nové funkce, kup si ji!"

  Pokud dáte nekoupit, zatím ne, tak rozhodně tyhle krávoviny nevypnete. A rozhovor s podporou Ashampoo naprosto nikam nevede, dělají že o tom nevědí. Za mě jednoznačné gangsterství proti free klientům (některé programy jiné od nich mám i zakoupeny, protože obecně kvalita je vysoká), ale metody jsou tedy drsné a NEhodlám je akceptovat.

  Proto radím - nepořizujte si produkty Ashampoo, můžete být v budoucnu podobně "vydíráni". Ashampoo mě v tom prudce zklamalo a jdu od jejich produktů pryč - tohle se prostě nedělá. Kdyby nabídli fakt nové super features a lehce tlačili ať si to kvůli nim koupím, svobodně, pak OK.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 1 z 1 uživatelů říká ano)
 • 17. ledna 2014
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  • Anonymní uživatel Jabba
  Shrnutí: Vynikající nástroj pro "típání" obrazovek

  Pro: Sice běžně s těma dvěma pány podemnou nesouhlasím, ale tentokrát se připojuji. Ashampoo Snap je velice jednoduchý, nenáročný a intuitivní prográmek který nelze nedoporučit ! Navíc - jak je dobrým zvykem firmy Ashampoo, dává občas své starší verze programů legálně zdarma! Občas mrkněte na jejich web a facebook, darovací akce jistě přijde (typicky např. Vánoce). Takto jsem získal starší Snap6 zadara a za odměnu ji poslal nějaké drobné za licenci na Burning Studio 14.

  Proti: Myslím, že program neumí "típat" obrázky z Direct3D/OpenGL aplikací (hry) a tam je bohužel nutné použít jiné nástroje (HyperSnap). No, snad to kluci germánský "dokuchtí" do nějaké příští verze Snapu :)
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 6 z 7 uživatelů říká ano)
 • 23. srpna 2013
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  Shrnutí: Nejlepší program na trhu bez konkurence

  Pro: Nejlepší program na trhu bez konkurence.Tvorba screenshotu a zachyceni videa snadno a hravě. Spousta možností nastavení,přiblížení daného místa etc.

  Proti: Nic a kdybych ho nezískal zdarma z jednoho časopisu neotálel bych a koupil bych si ho.
  Ashampoo Snap 6 je pecka.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 7 z 8 uživatelů říká ano)
 • 15. listopadu 2012
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  Shrnutí: Můj miláček

  Pro: Můj miláček používám ho každý den jak v prací tak doma je proste super je to snad jediný program od této značky co je povedeny

  Proti: níc
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 2 z 10 uživatelů říká ano)
Nalezeno: 4 mini-recenzí (zobrazujeme 1 - 4)

Zpět na detail software Ashampoo Snap