Hlavní navigace

SWiSHpix 1.5

Aktualizace programu
4. 11. 2004
Antivirová kontrola
10. 6. 2020 3:34
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
3 643×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Zpracování fotografií do fotoalba s výstupem pro web, CD-ROM, nebo screensaver
SWiSHpix si poradí s vašimi fotkami z dovolené, oslavy a podobně. Program je setřídí do přehledné fotogalerie a umožní vám přidat popisky, nebo zvuky. Jednotlivé fotky ještě můžete upravovat, měnit jejich světlost nebo kontrast. Ještě si zvolíte vlastní ovládací prvky důležité pro listování v albumu a vše je hotovo.

Nakonec se můžete rozhodnout pro definitivní formu celého fotoalba. To je samozřejmě spojené s tím, kde ho chcete vystavit. Program nabízí vytvoření galerie fotografií v HTML vhodné pro použití na webu. Nebo vytvoří samostatný .EXE soubor, po jehož spuštění se otevře vaše album. Vychytávkou je možnost vypálit vaše fotoalbum na CD-ROM. A poslední možnost je velmi zajímavá - fotoalbum jako spořič obrazovky.

Takže pokud máte digitální foťák, nebo scanner a sousty fotek uložených v počítači, nejjednoduší cestou jak si ve fotkách udělat pořádek je použít právě tento program.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o SWiSHpix

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty