Hlavní navigace

 LoadFoto 2.1.5

Aktualizace programu
20. 9. 2011
Antivirová kontrola
18. 11. 2019 7:57
Program pravděpodobně spustíte na tomto počítači Vybrat jiné parametry
Staženo
4 968×
Celkové hodnocení
Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Kopíruje fotografie z fotoaparátu a paměťových karet

Aplikace slouží především pro snadné kopírování obrazových souborů, s přejmenováním podle určeného způsobu (masky). Masku je možné sestavit hlavně z časových údajů ze snímku. Je tedy velmi snadné si třeba po vložení karty do čtečky zkopírovat fotografie, které mohou být automaticky tříděny do složek podle času vyfotografování.

Program zvládá u souborů jpeg přečíst informace EXIF. Což je vhodné především v případě, kdy je datum vytvoření souboru odlišné od skutečného data vyfotografování.

Je možné jej použít třeba i na třídění jiných typů souborů. Jako jsou třeba filmy, hudba, dokumenty (avi, mpg, mp3, wav, doc, txt...). Jen zvolíte masku a odkud se mají soubory kopírovat, a soubory (kopie) se Vám roztřídí třeba podle data vzniku.

Příklad:
Potřebujete fotografie z dovolené roztřídit po jednotlivých dnech do složek, a jednotlivé soubory přejmenovat třeba "Dovolená_24.července 2007 001.jpg". To není žádný problém. Jen nastavíte v programu vhodnou masku a kopírování z fotoaparátu může začít. Nemějte strach z nastavování masky. Program jich má několik přednastavených, stačí si jen vybrat. Nebo si můžete sestavit zcela vlastní pomocí přehledného menu.

Upozornění:
Pro správné rozpoznání času u fotografií je samozřejmě nutné mít nastaven ve fotoaparátu správný čas.  

Jsou k dispozici různorodé vzhledy (skins). Nově přidáno i čtení rozšiřujících informací EXIF, jako je třeba hodnota ISO či clonové číslo atp.

Celkové hodnocení

Průměr hodnocení
3.5

Pro hodnocení programu se prosím nejprve přihlaste

Souhrnné informace o LoadFoto

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi? Dejte nám o tom vědět. Velice Děkujeme za Vaše podněty.

Doporučujeme v kategorii

Něco jsme propásli?

Dejte nám vědět. Upozornit redakci Stahuj
Velice děkujeme za Vaše podněty