Centrum.cz Atlas.cz RSS export

Zpět na: PC > Podnikání a domácnost > Kancelářské aplikace > Ostatní > Software602 Form Filler

Software602 Form Filler


Stáhnout
Verze 4.02.22.11.0617 - 49,2 MB

Celkové hodnocení
4.4 z 54.4 z 54.4 z 54.4 z 54.4 z 5(16 hlasů)


česky slovensky

Pohodlné vyplňování elektronických formulářů

Software602 Form Filler je aplikace pro vyplňování inteligentních formulářů. Jedná se o volně šiřitelný a v České republice již všeobecně rozšířený nástroj se snadným ovládáním. Je vhodný pro elektronické vyplňování formulářů, které potřebují občané, firmy i další organizace při styku mezi sebou navzájem nebo s úřady veřejné správy.

Software602 Form Filler je možné také použít pro elektronické pořizování informací uvnitř i vně firmy či organizace, jako je např. vytváření nabídek, objednávek a vyplňování různých osobních formulářů. Vzhledem k okamžité kontrole zadávaných dat v průběhu vyplňování není možné, aby uživatel zadával nevhodné údaje.

Součástí nového sestavení aplikace je inteligentní formulář SecuStamp Sign Master, který umožňuje snadné vytváření důvěryhodných dokumentů a ověřování platnosti podpisů a razítek, kterými jsou opatřeny. Pro využití funkcí formuláře Sign Master je třeba se registrovat na portálu www.SecuStamp.com. Vzhledem k okamžité kontrole zadávaných dat v průběhu vyplňování není možné, aby uživatel zadával nevhodné údaje.

Užitečná je rovněž možnost uložení formuláře na disk a znovuotevření kdykoliv je potřeba, což poskytuje klid a plné soustředění na práci s formulářem. Snazší vyplňování formulářů rovněž zajišťují automatické výpočty, záložky a kontextová nápověda formulářových polí včetně možnosti načítání dat z databází nebo podpora standardů pro fakturaci (ISDOC a EDI). Aplikace je také připravena pro komunikaci prostřednictvím VREP rozhraní, podporuje protokol IPV6 a ukládání příloh do vzdáleného úložiště.

Nově je podporována plnohodnotná integrace do webových prohlížečů Internet Explorer, Mozilla Firefox a Google Chrome. Pro nevidomé je výrazným plusem nativní podpora hlasového výstupu. Aplikace dále podporuje odesílání dat nebo formuláře do datové schránky, na webový server, export do PDF (i PDF/A), použití elektronického podpisu a další funkce, které výrazně usnadňují práci s dokumentovou agendou a představují základní kameny moderní kanceláře bez papíru.


Celkové hodnoceníSdílet s přáteli


Stáhnout
Verze 4.02.22.11.0617 - 49,2 MB

Souhrnné informace o Software602 Form Filler

Licence:
Freeware
Autor:
Software602 a.s.
Potřeba instalace:
ano
Domovská stránka:
http://www.602.cz
Velikost souboru:
49,2 MB
Operační systém:
Windows XP/Vista/2003 Server/7
Staženo:
48805x celkem
22x tento týden
Poslední aktualizace:
30. června 2011
Odběr nových aktualizací:

Oznámit potíže s programem

Program nejde stáhnout, má chybný popis nebo víte o novější verzi?
Dejte nám o tom vědět. Velice děkujeme za Vaše podněty.