RSS export

Zpět na: PC > Internet a sítě > Ostatní > Pale Moon > Mini-recenze

Mini-recenze Pale Moon


Celkové hodnocení
4.1 z 54.1 z 54.1 z 54.1 z 54.1 z 5(57 hlasů)


Nalezeno: 50 mini-recenzí (zobrazujeme 1 až 10)
[ 1 ] 2 3 4 5 >>
 • 17. prosince 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  • Anonymní uživatel Anonym
  Shrnutí: Je skvělý v minulé verzi

  Pro: Rychlá je verze 27.6.1, blokování oken má a rychlý je stejně jako 24.6.1, jen se to musí nastavit v about.config

  Proti: Proti nic nemá, je stále nejrychlejším prohlížečem co je
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 1 z 1 uživatelů říká ano)
 • 30. listopadu 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 3 z 5
  • Anonymní uživatel Maxim
  Shrnutí: Končím s ním

  Pro: Už mě nebaví po upgrade na nejnovější verzi je pomalej jak šnek. Místo aby přepnul na odkaz kterej potřebuju , vyskočí nějaká debilní hra a nejde se jí zbavit a to pořád dokola ... Končím s ním neumí blokovat vyskakovací okna a to mě pořádně sere ...

  Proti: Neblokuje vyskakovací okna je pomalej dlouho načítá...kde jsou ty časy kdy byl rychlej a spolehlivej ... Přesedlal jsem na Waterfox jo to je jiná liga
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 1 z 2 uživatelů říká ano)
 • 29. listopadu 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 3 z 5
  • Anonymní uživatel LuPa
  Shrnutí: PM může oslovit svojí konzervativností. Jednoznačně cílí na bývalé uživatele Firefoxu, který nabízí v podstatě starý Firefox. Stejný vzhled a stejné technologie. Tedy renderovací jádro gecko už bylo přejmenováno a lehce upraveno ("nové" jádro se jmenuje Goanna). Největší problém je v tom, že vlastní vývoj je spíše jen deklarovaný. Od vzhledu až ke změnám týkajícím se výkonu, vykreslování stránek apod. Je otázkou, jak dlouho lze udržovat starý Firefox bez větších inovací.

  Pro: Umí skoro všechno co starý Firefox

  Proti: Neumní skoro nic, co neuměl starý Firefox - není inovativní, spíše sází na konzervativní uživatele, kterým se znelíbil Firefox kvůli častým změnám.
  Je pomalejší než konkurence (Firefox, Chrome). To lze naměřit pomocí služeb k tomu určených, ale co je horší, lze to poznat při běžném použití. Méně náročným uživatelům tohle nemusí vadit.


  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 4 z 4 uživatelů říká ano)
 • 23. listopadu 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 4 z 5
  • Anonymní uživatel Pavel
  Shrnutí: rychlý pro mě s tou jedinou vadou a nevím čím to je.

  Pro: Skvělý rychlý prohližeč.

  Proti: Nepřehrává mě to čt24 a čt sport.Nevím proč.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 0 z 1 uživatelů říká ano)
 • 11. října 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  Shrnutí: Skvělý :D

  Pro: VELMI RYCHLÝ PŘI SPRÁVNÉ KONFIGURACI! ČESTINA A JEJÍ NASTAVENÍ je přímo na domovské stránce programu v sekci download! ----.

  Proti: vůbec nic!!!
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 1 z 3 uživatelů říká ano)
 • 12. srpna 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  • Anonymní uživatel anonym
  Shrnutí: je velmi rychlý

  Pro: jsem zatím spokojen

  Proti: čeština se mi nepodařila přidat,možná že bude v budoucnu i česky
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 1 z 1 uživatelů říká ano)
 • 31. července 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  • Anonymní uživatel Anonym
  Shrnutí: Bezkonkurenčně nejrychlejší prohlížeč

  Pro: Pro Piškotka - a kdybys ho ještě nastavil v about:config, tak ho ještě víc zrychlíš, pak nemá konkurenci. Mám asi 40 nastavení, které mám vyzkoušené a pak je to opravdu BOMBA prohlížeč. Hezký den

  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 3 z 3 uživatelů říká ano)
 • 2. června 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  Shrnutí: 5 let používám mozilu pravé teď před par dnema se tak zhoršila že škoda psát Hrozná sračka , tak sem uvažoval dlouho Gogol sem nechtěl pro to že to je zdroj viru operu pro to že si děla co hce a Pale Moon po testovaní hurá Salva dokonalost sama přidal jsem Čestínu a Máka jako mašina opravdu je to tak videa se nesekají stránky stabilně tak sem pustil ps4 stahoval sem tam + s torentu stahoval jeste z ulozto a dal sem youtube a co že? napro sto svkvela prace , tak že je tu otazka jak je možne že mozila a Pale Moon je jedno a to samé ale přesto Mozilla nefunguje ? Nevím Nevím co to má znamenat ale sem rad že to tak je jak to je pro to že pro Windows 10 je tohle BOMBA prohlížeč

  Pro: BOMBA prohlížeč

  Proti: Vubec nic !!!!!!!!!!!!!!!
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 3 z 7 uživatelů říká ano)
 • 19. března 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 5 z 5
  • Anonymní uživatel Max21
  Shrnutí: Funguje skvěle

  Pro: To že vychází ze starého FF mě vůbec nevadí ale že je nejrychlejší na W7 je prostě fakt . Mám Firefox Operu Chrome pravidelně aktualizované. Ale prostě používám především PaleMoon jak na facebook, youtube,a na stahování i při sledování videa jednoduše frčí a nezadejchá se jak se to často stává u kolegů a nezatěžuje tolik paměť....v češtině doplňky ty co je potřeba to má...možná trochu složitější prvotní nastavení ale vzhled díky doplňku Stylish se změní na starý dobrý FF.

  Proti: Nemám co mu vytknout u mě na W7 funguje skvěle
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 3 z 4 uživatelů říká ano)
 • 11. února 2017
  Postavička uživateleHodnocení: 2 z 5
  • Anonymní uživatel Claymore
  Shrnutí: Všechny reálné výhody jsou vlastně zapříčiněné tím, že PM vychází ze straší verze Firefoxu. To je prostě málo. :-(

  Pro: Vzhled vychází ze starého FF. PM se často nemění Podpora staré architektury doplňků (XUL), která je ve Firefoxu na ústupu. Samozřejmě některé doplňky pro Firefox ve starších verzi nejsou dnes už funkční. Spousta jich ale v PM použít půjde, přeci jen jsou určené pro starší verze Firefoxu a to de facto PM je. I tak je to slabá náplast podle mého názoru, protože zamrznout na starých verzích doplňků, může být někdy velký problém. Některé doplňky (rozšíření) by prostě potřebovaly aktualizaci. Nejsou nadčasové.

  Proti: Nepravdivé tvrzení o vyšší rychlost vykreslování stránek a rychlém zpracování skriptů (pokud je to myšleno jako ve srovnání s Firefoxem). Podle nástrojů které to mají měřit (benchmarky) tomu tak není. Dokonce aktuální verze FF vždy vyhrála. Podle testů které dělal někdo předenou (a lze je dohledat na internetu), se to netýká jen posledních verzí, ale je to problém dlouhodobý. Byl někdy PM rychlejší? BTW Pokud nevěříte, zkuste si to taky porovnat.
  Mrzí mě, že jsem to nesrovnal se starou verzí FF, která by odpovídala té, ze které vzešel první PM. Nedivil bych se, kdyby výsledky byly stejné a PM prakticky od té doby nezrychlil.

  Aby se PM skutečně oddělil od Firefoxu, tak by se o něj musel starat tým programátorů a to se neděje (protože by to bylo drahé). Naplno se mu věnuje jeden člověk (vystupuje pod přezdívkou MC Straver), kterému nepravidelně pomáhá komunita (kdo zrovna chce a hlavně jak moc chce) a to není dost, takže se PM moc neliší od starší verze FF. Ale někomu zrovna tohle může vyhovovat.
  Je pro vás hodnocení přínosné? Ano | Ne( . 7 z 10 uživatelů říká ano)
Nalezeno: 50 mini-recenzí (zobrazujeme 1 až 10)
[ 1 ] 2 3 4 5 >>

Zpět na detail software Pale Moon